е-Ветеран

Дата: 07.02.2024 14:37

На порталі Е-ветеран можна отримати вичерпну інформацію щодо питань послуг,  пільг, гарантій та надання статусів - Новини Сєвєродонецька

База знань ветерана

Гарантії та пільги

Тут ви можете дізнатись про пільги на проїзд, навчання, комунальні послуги для осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, членів сімей

Статуси

Тут ви можете дізнатись про надання статусів учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого

Електронні сервіси

Заява на участь у проєкті "Помічник ветерана"

Заява на участь в експериментальному проєкті щодо запровадження Інституту помічника ветерана. Це проєкт для ветеранів та членів їх родин, які готові допомогти іншими ветеранам легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати послуги та пільги, які заслужено гарантовані їм державою.

Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни

Ветерани війни – особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи можуть отримати грошову допомогу від Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хреста України.