У ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

Дата: 17.02.2024 17:35

Єдність до перемоги нас веде

Єдність ворога порве

Із руїн підніме Україну,

Прокладе нам шлях до миру.

16 лютого 2024 року, Україна вже втретє відзначає День єднання. Свято, яке покликане зміцнити стійкість українського народу в умовах війни.                                       Перед нашою державою постали серйозні виклики, які вимагають від українського народу й кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій, а головне – єдності.

Саме у цей день керівники закладів освіти Каланчацької та Мирненської громади провели спільну онлайн нараду, з метою організації волонтерської допомоги захисникам на Херсонському напрямку. Освітянами одноголосно було прийнято рішення обєднати спільні зусилля щодо проведення організаційних заходів для надання допомоги нашим воїнам. Наша домомога буде системною та за потребою. Разом до перемоги!

У цей складний час українські воїни до останнього подиху захищають від ворога рідну землю. Наші громади зараз перебувають в окупації. Ми віримо у сили Захисників України. Сильний український народ проявляє свої найкращі якості – згуртованість та волю до перемоги.