Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2024 09:52

Шановна громадо!
20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи європейське майбутнє нашої держави.
Усі вони прожили різне життя — хто довге, а хто зовсім коротке. Вони були людьми різного віку й професій, із різних регіонів, але їх, як і сотні тисяч учасників Майдану, мільйони по всій Україні та в цілому світі, об'єднало прагнення правди.
Вони разом з українським народом повстали проти наруги над волею людей. Заради майбутнього для оновленої, кращої України вони виконали те, про що кажуть нам рядки Гімну, — своє тіло і своє життя вони віддали за нашу свободу.
Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні.
Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…
Не забудемо! Герої не вмирають! Слава Україні!
А сотню вже зустріли небеса
                              Летіли легко, хоч Майдан   ридав,
                        І з кров’ю перемішана сльоза,
                         А батько сина ще не відпускав