Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації до Міжнародного жіночого дня!

Дата: 07.03.2024 23:49

Дорогі жінки! Любі матері, дружини, сестри, дочки, колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Все найсвітліше, що є у нашому житті, – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ

Я дякую кожній жінці. За вашу силу у поєднанні з ніжністю, за стійкість і співчутливе серце, за любов до життя і готовність віддати його, за те, що їм насправді важливе. Сьогодні українки воюють, волонтерять, піклуються, лікують, вірять і наближають нашу спільну перемогу.

Україна неодмінно переможе, і ця перемога матиме тисячі жіночих облич.

Шануймо жінку! Разом до перемоги!

З повагою Світлана ФОМІНА!

З 8 Березня: картинки / © ТСН.ua