Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації до Дня українського добровольця!

Дата: 13.03.2024 21:41

Шановні воїни добровольчих формувань! Шановні односельці!
Вітаю вас з Днем українського добровольця – святом мужніх та героїчних захисників української землі, які у вирішальний для України час, за покликом серця стали на захист незалежності та свободи українського народу і продемонстрували усьому світу нескореність українського волелюбного духу.

Серед воїнів добровольців багато чоловіків нашої громади, які у перші хвилини повномасштабного вторгнення попрощались зі своїми родинами та стали пліч - о- пліч з воїнами Збройних сил України. Кожен з вас ладен віддати життя, аби ваші  дружини, матері, діти ніколи не стикнулись віч-на-віч з тим злом, яке прийшло на нашу землю, аби ваші діти на власні очі побачили світле на щасливе майбутнє у вільній країні.

У тому, довоєнному житті ви були людьми різних професій, мали різний життєвий шлях та вподобання. Але зараз, об’єднані почуттям великої любові до рідної землі, прагненням до свободи та ненавистю до загарбників, ви згуртувалися і мужньо бороните державу від російського агресора.
Ви герої, які мужньо прийняли бій, вистояли та впевнено ідете до перемоги.
Дякую кожному з вас за вашу мужність, героїзм та самопожертву.
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, які віддали своє життя за Україну. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять.
Слава українським добровольцям!
Слава Україні!

З повагою Світлана ФОМІНА.

Шановні воїни добровольчих формувань! - Вороньківська територіальна громада