Безоплатна правнича допомога

Дата: 03.05.2024 09:27

Безоплатна вторинна правнича допомога (БВПД) — вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Категорії осіб, які мають право на БВПД визначено 📗 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу».

Проте деякі з цих категорій осіб мають право на правничу допомогу з усіх питань, а деякі тільки з конкретних питань.

Детальніше про категорії осіб, які мають право на БВПД з усіх правничих питань — в картках.

Залишилися питання?

📞0 800 213 103 Контакт-центр системи безоплатної правничої допомоги (будні з 8:00 до 18:00) Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Інформацію в картках подано скорочено, ознайомитися з повним текстом статті можна на нашому сайті. Посилання в коментарі ⬇️

Поділіться цим дописом на своїй сторінці, щоб якомога більше людей дізналися про це!

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Χ Ε ПРАвО НА БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ правНичу ДОПОМОГУ 3 YCIX Юридичних питАНЬ БЕЗОПЛАТНА ДОПОМОГА ПрАВНИЧА ] ] 0800213103 0 800 213 103 ....... Информация CTaHOM формацястаномна02.05.2024 Ha 02.05.2024»На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «ERO БЕЗОПЛАТНА пРАВНИЧА ДОПОМОГА Категор οсίб, Яки мають право на безоплатну вторинну правничу допомогу, визначенй ст. ст.14 14 Закону Украйни «Про безоплатну правничу допомогу" НА И види пРаВНИчИХ ПОСЛУГ МаЮтЬ ПРАвО TAKI KATEROPIİ ГРОМАДЯН: 1. 2. повнОл.τНй особи, якщо ΪН середньомисячний дОх.д не перевищуе 2 розмир.в прожиткового MİHİMYMy особи 3 вал.днистю, як отримують пенсию або державну социальну допомогу, y po3Mipi, що не перевищуе 2 прожиткових для працездатной особи 3. дίти Информация нформацястанмна02.05.2024 .... станом 02.05.2024»

На зображенні може бути: текст «пРАВНИЧА FROA ПРАВНИЧА ДОПОМОГА БЕЗОПЛАТНА ] НА BCI види пРАвНИчиХ ПОСЛУГ МАЮТЬ пРАво ΤАΚΙ ΚΑΤΕΓΡΙΪ ГРОМАДЯН: особи, засуджени до покарання у Видί позбавлення Вл на певний строк, дов.чного позбавлення волί, тримання в дисципл.нарному батальйонй вйськовослужбовцв або обмеження Вол 5. 6. внутришньо перем.щени особи ветерани в.йни та члени симей загиблих ветеран.в в.йни, члени симей загиблих Захисник.в Захисниць УкраΪни 7. особи, яи мають особливи трудовй заслуги перед Батькавщиною, та особи, як. належать до числа жертв нацистських пересл.дувань ·...... Информация станом 02.05.2024»

На зображенні може бути: текст «3 яких питань можуть звернутися особи, як. вίдносяться до цих категор.й Люди можуть звернутися до юрист.в системи безоплатной правничой допомоги 3 будь-яких будь правничих питань. Наприклад, за допомогою y складаннй: позовной заяви про розирвання шлюбу встановлення ал.мент.в на утримання дитини встановлення фт.в, що мають юридичне значення (народження, ет., тощо) оскарження р.шень дίй або бездияльносй Пенсййного фонду Украёни, Державной податковой служби Украёни, .нших державних установ або орган.в мисцевого самоврядування розирвання будь-яких договорв стягнення нарахованой, але не виплаченой зароб.тноϊ плати скасування виконавчого напису нота.у скасування судового наказу, тощо ......• Информация станом 02.05.2024»