Освітній курс для дружин/партнерок ветеранів «Повернення додому: рідний незнайомець»

Дата: 01.05.2024 09:14

Запрошуємо дружин/партнерок ветеранів на освітній онлайн-курс «Повернення додому: рідний незнайомець» у рамках діяльності мережі ТатоХабів.

Тривалість: місяць, навчання відбуватиметься у форматі щотижневих зустрічей з пропрацюванням ключових тем та питань.
Дати онлайн занять: 8, 15, 22, 29 травня
Ціль курсу:  підтримка родин, підготовка до зустрічі з ветеранами, а також навчання ефективної комунікації з ветеранами

👉 Реєстрація учасниць за посиланням: https://forms.gle/snr7eztKsnRijt4F6
Дедлайн для реєстрації: 6 травня 2024 року

Спікерки курсу: Ольга Фролова, психологиня ТатоHub. Запоріжжя та Оксана Михайленко, психологиня ТатоHub. Нова Каховка

Програма курсу передбачає розкриття тем, які допоможуть слухачкам отримати нові та корисні знання, відповіді на найбільш хвилюючі і складні питання.  Зокрема, буде висвітлено:
🟠Правила спілкування із чоловіком. Як встановлювати контакт?
🟠Що переживає дитина, коли батько повертається додому з війни?
🟠Як військові звички позначаються на цивільному житті ветерана?
🟠Зміна ролей під час війни. Нові правила життя. Родина в розлуці. Як будувати стосунки на відстані?
🟠Попередження токсичних стосунків у родинах демобілізованих/ветеранів.
🟠Основні методи психологічної самодопомоги
🟠Корисні ресурси для родин ветеранів, сервіси допомоги

Курс впроваджується в рамках другої фази програми «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, а також у межах гуманітарного реагування UNFPA за фінансової підтримки Швеції.