Популярні питання про COVID-19

Чи можливо відразу вилікуватися від COVID-19? Які можуть бути наслідки після COVID-19? Коли прибуде перша партія вакцин від COVID-19 в Україну?

13:43 08.02.2021

Увага! Важлива інформація щодо посилення протиепідеміологічних заходів

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» 8 січня 2021 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету Каланчацької селищної ради прийнято рішення «Про посилення карантинних обмежень на території Каланчацької селищної ради».

15:24 08.01.2021

Уряд продовжив карантин до 11 травня

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня.    “Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину”, - зазначив Максим Степанов.

11:13 24.04.2020

Кладовища громади будуть закриті у поминальні дні

Рішенням виконавчого комітету від 15 квітня 2020 року № 99, введені  додаткові обмежувальні заходи на території Каланчацької селищної ради Херсонської області для запобігання поширенню гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме закрити на підпорядкованій  території кладовища для відвідування громадянами та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по  03 травня 2020 року, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

09:32 22.04.2020

В Херсонській області стартували гарячі лінії для людей, які постраждали від домашнього насильства

З 15 квітня в Херсонській області розпочинають роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки  жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства, які мають обмежений доступ до соціальних послуг; одинокі матері та батьки, які виховують дітей без сторонньої допомоги; інших вразливих груп жінок та їх сім’ї.

15:34 21.04.2020