Нові штами SARS-CoV-2: як захиститися?

Україна зараз знаходиться в «зеленій» зоні за показниками захворюваності на COVID-19 як за внутрішніми критеріями, так і критеріями ЄС.

13:27 29.06.2021

В Україні зафіксовано два випадки коронавірусної хвороби, викликані штамом Дельта

Станом на 23 червня в Україні зафіксовано два випадки коронавірусної хвороби, викликані новим штамом Дельта. Зараз пацієнти перебувають в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва під медичним наглядом. Їхній стан стабільний. Про це повідомив заступник міністра-головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

13:15 24.06.2021

Україна увійшла в «зелену» зону навіть за критеріями ЄС, показники захворюваності найнижчі за останній рік – нарада у Президента

Усі області України перебувають у «зеленій» зоні щодо показників захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, які досягли найнижчих значень за останній рік. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

17:34 14.06.2021

Цими вихідними на Херсонщині працюватимуть центри масової вакцинації проти COVID-19

12-13 червня у Херсоні на базі ТРЦ «Фабрика» та закладів загальної середньої освіти № 11 і № 56 розпочнуть роботу центри масової вакцинації проти COVID-19. Отримати щеплення зможуть громадяни, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України. Таких осіб на Херсонщині вже понад 8 тисяч.

16:57 09.06.2021