Шість міфів про вакцинацію

Разом із початком вакцинації від COVID-19 в Україні з надзвичайною швидкістю почали поширюватись і міфи, пов’язані з нею. Спробуємо розібратись із найпоширенішими питаннями, пов’язаними із вакцинацією від коронавірусної хвороби разом  з головним лікарем КНП "Скадовський центр ПМСД" А.В.Хмельовою.

16:59 05.08.2021

На Херсонщині зафіксовано летальні випадки від коронавірусу штаму Дельта

Штам Дельта виявлено шляхом за допомогою секвенування геному — генетичного аналізу коронавірусу у біоматеріалах пацієнтів з областей України, зокрема й Херсонщини, обраних випадковим чином. Дослідження проводиться в Інституті молекулярної біології та генетики Україні, а також у референс-лабораторії ВООЗ.

16:46 05.08.2021

Уряд змінив правила перетину кордону для протидії "Дельта"-штаму коронавірусу

Нові зміни до "карантинної" постанови №1236 від 9 грудня 2020 року мають сприяти виявленню та протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його "Дельта"-штаму. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на засіданні Кабінету Міністрів України.

11:25 29.07.2021