Перевірка наявності COVID-сертифікату є законною: роз'яснення МОЗ України

Періодично у соцмережах можна побачити відео та публікації, де вказується, що демонстрація COVID-сертифікату чи довідки про вакцинацію – це розголошення медичної таємниці. Автори таких дописів стверджують, що ніхто не може вимагати показати відповідний документ, оскільки це порушення прав громадян.

17:50 07.11.2021

Дві дози вакцини від COVID-19, навіть введені з порушенням рекомендованого інтервалу, дадуть кращий захист, ніж одна

Друга доза вакцини проти COVID-19, введена раніше або пізніше рекомендованого інтервалу, зараховується до повного курсу вакцинації без необхідності повторення його спочатку. Люди, які щепилися другою дозою з порушенням інтервалу, також можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та COVID-сертифікат.

15:59 06.11.2021

Фейкова інформація про вакцинацію від COVID-19 спричиняє реальні смерті - офіційна заява МОЗ

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

13:12 04.11.2021

Глава держави в Одесі на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад: Треба вакцинуватися – на сьогодні це єдине рішення

У межах робочої поїздки на Одещину Президент України Володимир Зеленський взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави, на якому було детально розглянуто питання протидії поширенню коронавірусної хвороби.

11:42 30.10.2021