COVID-19

При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

11:19 29.07.2021

На Херсонщині продовжують працювати центри масової вакцинації

На Херсонщині продовжують працювати центри масової вакцинації. Ще один центр вакцинації цього тижня відкрили у Чаплинці. Тож, відтепер  кожен охочий може отримати щеплення від COVID-19 вакцинами Pfizer або CoronaVac у 10 центрах масової вакцинації  без запису через сайт чи мобільний додаток “Дія”.

12:58 21.07.2021

Що треба знати про штам COVID-19 «Дельта»

Нам слід готуватися до третьої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19. ВООЗ минулого тижня вже заявила про збільшення випадків захворювання в усьому світі і пов’язує це з поширенням штаму «Дельта», який значно легше передається, ніж інші штами.

16:58 20.07.2021

Україна відкриває вакцинацію проти COVID-19 для всіх охочих

Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

11:09 20.07.2021

Вакцина Comirnaty/Pfizer уже доступна в центрах масової вакцинації

Антиковідну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень  у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

15:48 12.07.2021