COVID-19

Професійна медична спільнота закликає українців щепитися від COVID-19, щоб уберегти життя та подолати пандемію

Професійні медичні об’єднання України закликають громадян вакцинуватися проти COVID-19, щоб уберегти життя та зупинити пандемію. Таке звернення на своєму сайті опублікувала Українська федерація професійних медичних об'єднань.

18:54 17.11.2021

В Україні спостерігається стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19 – нарада під головуванням Президента

В Україні другий тиждень поспіль спостерігається стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19 та зниження основних негативних показників. Про це йшлося на селекторній нараді, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

16:42 15.11.2021

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Згідно з наказом, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

12:16 09.11.2021