Дата: від до Скинути

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості відтепер за новою сторінкою в Fecebook

Задля інформування населення Скадовського району з чинною інформацією з питань праці, зайнятості та державного соціального страхування на випадок безробіття, створено нову сторінку Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості  в соціальній мережі Fecebook.

08:55 04.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 02.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники 65 разів обстріляли Херсонщину. По мирних населених пунктах області випустили понад 360 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

10:50 03.03.2023

Окупант неминуче відчуватиме нашу силу справедливості – звернення Президента України

«Провів засідання Ставки – суто по фронтовій і безпековій ситуації. Загальну доповідь зробив Головнокомандувач. Була доповідь розвідки. ОСУВ «Хортиця» – ключова увага Бахмуту. ОСУВ «Таврія» – обговорили Донецький і Запорізький напрямки. Була детальна доповідь генерала Тарнавського. На сьогоднішній звірячий російський ракетний обстріл Запоріжжя буде наша відповідь як військова, так і юридична. Окупант неминуче відчуватиме нашу силу. Силу справедливості – в усіх сенсах слова. І я хочу подякувати всім нашим рятувальникам, які від ночі розбирають завали будинку, підʼїзд якого був зруйнований ракетою. ОСУВ «Одеса» – доповідь щодо ситуації по південному напрямку. Зокрема по тому, що стосується Херсона і Херсонщини. Звичайно, не залишаємо без уваги північ нашої держави, кордон. Командувачі прекрасно розуміють, що їхнє завдання – робити все, щоб подавляти вогонь терористів. І постійно працюємо з партнерами над тим, щоб далекобійність наших можливостей зростала».

23:49 02.03.2023