Дата: від до Скинути

Ольга Стефанішина: За рік ми побудували всеосяжний механізм реагування на злочини сексуального насильства

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час зустрічі з Спецпредставницею Генерального секретаря ООН щодо запобігання сексуальному насильству Прамілою Паттен, наголосила, що завдяки співпраці Уряду України та системи ООН у рекордні терміни було побудовано ефективну систему реагування на злочини сексуального насильства в умовах війни.

22:51 05.03.2023

Світ достатньо сильний, щоб покарати Росію за війну, і ми дамо сміливість та інструментарій, щоб це відбулося – звернення Президента України

«Сьогодні завершується перший тиждень нової весни, і важливо – зробити кілька змістовних наголосів на тому, що саме вдалося зробити за цей тиждень.

20:54 05.03.2023

Триває створення Національного корпусу кримськотатарської мови, - Мінреінтеграції

Мінреінтеграції ініціювало створення Національного корпусу кримськотатарської мови у межах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки. Це онлайн-платформа для дослідження мови, що працюватиме на даних із текстових матеріалів кримськотатарською.

19:36 05.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 04.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники 78 разів обстріляли територію Херсонщини. По мирних населених пунктах області випустили майже 360 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

08:48 05.03.2023

Кабмін вже в березні підготує рішення, які потрібні нашим громадам для бюджетної стійкості – звернення Президента України

«Очевидно, що цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде навіть іще змістовнішою, ніж минулого року. Завдання – максимально активно готувати все для членства нашої держави в Євросоюзі, збільшувати постачання зброї для України, посилювати санкції проти Росії. І я дякую пані Роберті Мецолі, усім нашим друзям у Європі, тим, хто допомагає Україні на шляху інтеграції. Дякую всім, хто допомагає зміцнювати безпеку України й посилювати наших воїнів! Дякую кожному і кожній, хто воює за Україну, хто захищає наш кордон і хто утверджує справедливість для України своєю влучністю на полі бою – хто відповідає окупанту активним вогнем на терор. Уранці сьогодні був на зв’язку з командувачами: фронт – це перший пріоритет. Особливо відзначу бійців, які захищають Бахмут. Зокрема, воїнів 56-ї окремої мотопіхотної бригади, 67-ї та 93-ї окремих механізованих бригад і 77-ї окремої аеромобільної бригади. Дякую вам, хлопці!»

22:47 04.03.2023