Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 11.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 29 разів атакували Херсонщину, випустивши по мирних населених пунктах області 156 снарядів. Обстрілювали з різних видів озброєння – мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

08:49 12.03.2023

Росія стала синонімом терору й стане прикладом поразки та справедливого покарання – звернення Президента України

«Сьогодні я хотів би підтримати всі ті наші міста й громади, які щодня, щоночі зазнають жорстоких терористичних ударів держави-зла. Наша Херсонщина і Херсон, яким окупант мститься за свій програш. Наше Запоріжжя. Наші міста Донеччини і Луганщини, які Росія прагне просто спалити. Наша Харківщина і Харків. Лише по Харкову і лише від початку цього року, менш ніж за два з половиною місяці, ворог ударив уже більш ніж сорока ракетами. Нікополь, Марганець – наша Дніпропетровщина. Наша Сумщина. Наша Чернігівщина. Руїни, уламки й вирви від снарядів у землі – це автопортрет Росії, який вона малює там, де без Росії панує нормальне життя.

21:35 11.03.2023

Україна співголовуватиме у новоствореному Глобальному альянсі з попередження сексуального насильства під час війни

Україна долучилася до міжнародних зусиль протидії сексуальному насильству під час війни через участь у новоствореному Глобальному альянсі з попередження сексуального насильства. Україна співголовуватиме в ініціативі до кінця 2023 року. Відповідні домовленості були зафіксовані під час зустрічі української та британської делегацій в межах 67-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок у Нью-Йорку. У зустрічі взяла участь онлайн також перша леді України Олена Зеленська.

17:46 11.03.2023

Приєднуйся до безплатного онлайн-інтенсиву «Знайомство з IT: тест-драйв професій‎» від Prometheus

Як зрозуміти, чи маєш здібності до програмування, обрати спеціальність в ІТ, швидко опанувати нову професію, знайти першу роботу і побудувати карʼєру в найперспективнішій галузі?

16:10 11.03.2023

У Херсоні за добу довірливі громадяни через інтернет-шахраїв втратили 35 тисяч гривень

Жертвою розповсюдженої шахрайської схеми стала 53-річна жителька області. Жінці зателефонував чоловік, який представився працівником банку, і сказав, що з картки заявниці невідомі намагаються зняти гроші, тому необхідно терміново заблокувати картку. Для цього шахрай попросив назвати номер картки та CVV код. Жінка виконала всі умови, після чого з її рахунку зникли 33 тисячі гривень. За такою ж схемою свої гроші втратила 32-річна жителька обласного центру. Шахраї зняли з її рахунку 2 тисячі гривень. За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Шановні громадяни! Будьте обачними та обережними! Нікому не повідомляйте пін-код до картки, три цифри на звороті картки, коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки, негайно заблокуйте її через інтернет-банкінг або зателефонуйте до банку за номером, вказаним на звороті картки. Джерело: Відділ комунікації поліції Херсонської області

14:39 11.03.2023

Розширення та зміцнення ЄС має стати відповіддю на агресію росії, – Ольга Стефанішина

Найкращою відповіддю на агресію росії, окрім перемоги України на полі бою, має стати формування сильного порядку денного Європи. На цьому наголосила Віце-премʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час панельної дискусії за участі Міністра з європейських справ Франції Лоранс Бун в межах другого Форуму «Україна-Франція».

13:27 11.03.2023

На платформі Дія.Цифрова освіта з’явився новий серіал для держслужбовців — «Вебдоступність»

Курс розроблено за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта.

09:13 11.03.2023