Дата: від до Скинути

Розширення та зміцнення ЄС має стати відповіддю на агресію росії, – Ольга Стефанішина

Найкращою відповіддю на агресію росії, окрім перемоги України на полі бою, має стати формування сильного порядку денного Європи. На цьому наголосила Віце-премʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час панельної дискусії за участі Міністра з європейських справ Франції Лоранс Бун в межах другого Форуму «Україна-Франція».

13:27 11.03.2023

На платформі Дія.Цифрова освіта з’явився новий серіал для держслужбовців — «Вебдоступність»

Курс розроблено за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта.

09:13 11.03.2023

10 березня - День державного гімну України

Музичний символ Української держави - в серці кожного з нас. Ці слова кликали до боротьби за волю України наших дідів і прадідів. Вони звучали, коли замайорів синьо-жовтий стяг над Україною, що стала самостійною державою. Вони надихають на боротьбу захисників української незалежності сьогодні.

10:26 10.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 09.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники 79 разів обстріляли територію Херсонщини, випустивши по області понад 400 снарядів. Мирні населені пункти потерпали від атак з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

09:02 10.03.2023

Хоч би скільки Росія робила підлостей, наша держава й народ все одно не будуть у кайданах – звернення Президента України

«Провів сьогодні кілька нарад щодо наслідків масованого удару по нашій інфраструктурі. Чергове намагання держави-терориста воювати проти цивілізованості призвело до тимчасових відключень електрики, тепла та води в деяких наших регіонах і містах.

23:01 09.03.2023