ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК СТРЕСУ ПРОСТО: де фінішує марафон катастрофічного мислення?

Курс зі стрес-менеджменту «Самодопомога Плюс» від ВООЗ – з 13 березня в системі МВС у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я розпочався цикл тренінгів з фахівцями-психологами Нацгвардії, Національної поліції України, прикордонників та Служби з надзвичайних ситуацій.

11:13 16.03.2023

Зараз відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися – звернення Президента України

«Відбулось чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення. Дякую Сполученим Штатам, які координують «Рамштайн», та всім нашим партнерам за незмінну готовність допомагати. Особливо зараз це важливо – коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватись… Хочу сьогодні окремо подякувати Данії – і за новий оборонний пакет для України, і за рішення про спеціальний фонд допомоги нашій державі обсягом у сім мільярдів данських крон – це мільярд доларів США. Дуже вагомо. Дуже потрібно».

23:31 15.03.2023

НУМО - помічник в розвитку дошкільнят

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки.

16:58 15.03.2023