Дата: від до Скинути

Санкції щодо Росії працюють, але є можливості для їх посилення – дослідження Міжнародної експертної групи Єрмака-Макфола спільно з експертами КШЕ

Міжнародна робоча група з питань санкцій проти Росії, яку очолюють керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і директор Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), Посол Майкл Макфол, спільно з експертами Київської школи економіки опублікували Дослідження впливу санкцій на російську економіку за останній рік. Ключовий висновок, якого дійшли експерти, – санкції працюють, але є можливості для їх посилення.

11:04 19.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 18.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники 53 рази атакували мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 269 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, безпілотників, також по області завдали ракетних ударів.

09:01 19.03.2023

Коли Україна захистить себе, коли буде відновлено силу справедливості, це дасть гарантії миру й для багатьох інших частин світу – звернення Президента Володимира Зеленського

«Є нові санкції РНБО. Більш ніж 400 осіб та компаній. Більшість із них – російські. Це ВПК держави-терориста. Але також це іранські та сирійські особи, ті, хто допомагає терору.

22:41 18.03.2023

УІНП оголошує збір свідчень про людяні та мужні діяння під час війни

Після 24 лютого 2022 року поряд із відчайдушним героїзмом військових інформаційний простір був сповнений розповідями про цивільних українців, які в надзвичайно складних обставинах широкомасштабної агресії та окупації демонстрували мужність і людяність.

20:05 17.03.2023