Дата: від до Скинути

Саме повномасштабний програш Росії буде надійною гарантією від нових агресій та криз – звернення Президента України

«Маємо за цей тиждень рішення про нові пакети оборонної підтримки – від США, Литви, Фінляндії, Німеччини. Шведський парламент затвердив уже 11-й пакет оборонної підтримки України. Є безпековий пакет і сильні домовленості з Японією – іще раз дякую пану Премʼєр-міністру Кішіді за продуктивний візит.

22:49 25.03.2023

Продовжуються соцвиплати херсонцям, які були в окупації. Як їх отримати?

Всі види грошових допомог, пільг і житлових субсидій мешканцям територіальної громади надаються у повному обсязі. Тож якщо раніше соцвиплати вам доставляла Укрпошта, а в період окупації вони припинилися, варто зробити наступне.

18:39 25.03.2023

У Херсонської міської лікарні імені Лучанського – нова “швидка”

До Херсонської міської лікарні імені Лучанськог прибув автомобіль швидкої медичної допомоги типу “В”, обладнаний усім необхідним для транспортування та порятунку життів пацієнтів. Його вартість – 20,5 тисяч євро.

17:02 25.03.2023

З Днем Служби Безпеки України

25 березня професійне свято відзначають ті, чиє покликання, – забезпечувати національну безпеку нашої країни. Службі безпеки України сьогодні 31 рік.

10:03 25.03.2023

Ворог повинен знати: Україна не пробачить знущання з наших людей, не пробачить цих смертей і поранень – звернення Президента Володимира Зеленського

«Відзначу сьогодні наших бійців, які за минулу добу дали найкращий результат. Передусім на Донеччині. Славетна 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – дякую вам, хлопці! Морпіхи 36-ї бригади – молодці! 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» – дякую вам, воїни, за незмінну влучність, за справжній військовий гарт! Морпіхи «тридцятьпʼятки» і 79-та бригада ДШВ – дякую вам! Запорізький напрямок. 44-та артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола – теж дякую за влучність!

23:56 24.03.2023

єРобота - Урядова програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу

Хто та на що може отримати грант від держави? Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

16:22 24.03.2023

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розкажуть про важливість піклування про ментальне здоров’я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

15:41 24.03.2023