Дата: від до Скинути

Ірина Верещук: «Для відновлення звільнених територій маємо залучати всі можливі ресурси»

Вчора під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася виїзна нарада Координаційного штабу з питань відновлення деокупованих територій. У фокусі уваги учасників було гуманітарне розмінування та відбудова звільнених територій Херсонщини.

10:53 02.04.2023

Сьогодні держава-терорист почала головувати в Радбезі ООН, а вчора російська армія вбила ще одну українську дитину – звернення Президента Володимира Зеленського

«Підписав два укази щодо санкцій проти тих, хто працює на російську агресію. Це посадовці держави-агресора, її ВПК – сотні компаній. Та колаборанти. Йдеться про більш ніж 650 нових санкційних осіб. РНБО продовжить цю роботу. І жоден із тих, хто допомагає терористам, працює на них, постачає або виробляє зброю для терору, – жоден не уникне відповідальності. Блокування спільників терору, ізоляція держави-терориста, її поразка і судові процеси – це те, що очікує всіх, хто розпочав і веде війну проти України та міжнародного порядку.».

22:51 01.04.2023

Для школярів із сільських громад звільненої Херсонщини передано 5000 планшетів і ноутбуків

У межах спільного проєкту Мінреінтеграції з UNICEF для Херсонської ОВА виділено 2500 планшетів і 2500 хромбуків. Ці навчальні гаджети підлягають передачі школярам, які проживають у сільських громадах деокупованих територій Херсонщини.

20:03 01.04.2023