Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 03.04.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 61 раз обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 224 снаряди з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, СПГ, АГС, безпілотників та авіації.

09:23 04.04.2023

Про здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1016, Міністерством молоді та спорту здійснюються обміни молоддю України та Литви.

13:27 03.04.2023

В Україні запустили кампанію «Ти як?», присвячену ментальному здоров’ю

За ініціативою першої леді Олени Зеленської в Україні стартувала комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Мета кампанії — навчити українців піклуватися про своє ментальне здоров’я та показати інструменти, які допоможуть подолати тривогу. «Ти як?» — два слова, які з початку повномасштабної війни переросли з простого запитання у спосіб висловити свою турботу та небайдужість. Всеукраїнська програма ментального здоров’я отримала таку назву тому, що сьогодні кожен українець має поставити це питанням самому собі. Щоб зрозуміти свій психологічний стан та можливість його покращити.

08:26 03.04.2023