Дата: від до Скинути

«Успішний стартап: від ідеї до масштабування» - безоплатний освітній курс на Prometheus

Плануєте або почали розвивати власний стартап? Українці вже показали світові, що ми — країна сміливих підприємців. Якщо ви відчуваєте в собі сили стати одним із іноваційних лідерів, тоді безоплатний курс «Успішний стартап: від ідеї до масштабування» на Prometheus саме для вас!

07:29 06.04.2023

Основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

16:59 05.04.2023