Вітаємо з Великоднем!

Нехай Воскресіння Христове додасть вам сил та надії на перемогу. Нехай мир та любов, які відображаються у великодньому святі, допоможуть зберегти внутрішню гармонію та віру у майбутнє.

11:52 16.04.2023

Ще 130 українських Оборонців вдалося визволити з російського полону на Великдень

Цього разу завдяки зусиллям Координаційного штабу додому повертаються 92 військовослужбовця Збройних Сил України, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, троє прикордонників, по двоє представників Військово-морських сил та Державної спеціальної служби транспорту.

10:47 16.04.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 13.04.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 68 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 280 снарядів з важкої артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, безпілотників та авіації.

09:43 14.04.2023

Навчальний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз”

Громадська організація «Рада жінок Донеччини» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.

19:50 13.04.2023