Дата: від до Скинути

Готуємося до чергової зустрічі у форматі «Рамштайн», очікуємо ґрунтовних рішень, які відповідатимуть перспективам на полі бою – звернення Президента України

«Почав сьогоднішній день із засідання Ставки. Багато питань. Передова – дії наших сил оборони, те, що вдається, і те, чого маємо досягнути.

23:00 17.04.2023

Організаторів інклюзивних проєктів запрошують до участі у конкурсі «Кращі інклюзивні практики – 2023»

Сьогодні українці продовжують працювати в умовах війни, під звуки сирен та обстрілів. Не виключення і робота з людьми з інвалідністю – складна, непопулярна, але така необхідна для створення інклюзивного суспільства в Україні. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи розв’язання проблеми створення інклюзивного суспільства.

21:42 17.04.2023

Вітаємо з Великоднем!

Нехай Воскресіння Христове додасть вам сил та надії на перемогу. Нехай мир та любов, які відображаються у великодньому святі, допоможуть зберегти внутрішню гармонію та віру у майбутнє.

11:52 16.04.2023

Ще 130 українських Оборонців вдалося визволити з російського полону на Великдень

Цього разу завдяки зусиллям Координаційного штабу додому повертаються 92 військовослужбовця Збройних Сил України, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, троє прикордонників, по двоє представників Військово-морських сил та Державної спеціальної служби транспорту.

10:47 16.04.2023