Дата: від до Скинути

Жодної руїни в Україні не буде – це наша мета – звернення Президента Володимира Зеленського

«Щойно взяв участь у зустрічі спеціального формату підтримки України – фінансового. Цей захід відбувається у Вашингтоні та об’єднує міністрів фінансів міцних демократій – наших партнерів, Єврокомісію, керівників міжнародних фінансових інституцій: МВФ, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку.

23:13 12.04.2023

Ми зараз на такому етапі війни, коли важливо не втрачати відчуття шляху, яким маємо пройти – звернення Президента України

«Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Передусім розглянули бойову ситуацію. Те, що вдається, – на основних напрямках, на тяжких напрямках. Таких, як Бахмут і Авдіївка, Донеччина загалом, таких, як Кремінна і Луганщина загалом.

23:06 11.04.2023

Розпорядження начальника ХОВА про затвердження критеріїв, за якими здійснюється визначення організацій, що мають важливе значення для задоволення потреб  громад Херсонщини

Розпорядження начальника ХОВА про затвердження критеріїв, за якими здійснюється визначення організацій, що мають важливе значення для задоволення потреб громад Херсонщини

Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 03 квітня 2023 року № 145 «Про затвердження критеріїв, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Херсонської області» зареєстровано у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) 07 квітня 2023 року за № 34/591.

14:05 11.04.2023