Дата: від до Скинути

Володимир Зеленський провів нараду щодо ситуації на Херсонщині та нагородив українських захисників

Під час робочої поїздки в Херсонську область Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду з питань актуальної безпекової ситуації та стану ліквідації наслідків пошкоджень об’єктів критичної інфраструктури регіону.

14:38 23.03.2023

На Херсонщині Президент ознайомився з відновленням зруйнованої інфраструктури регіону

Під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом відновлення інфраструктурних об’єктів, зруйнованих унаслідок повномасштабної агресії Росії.

13:57 23.03.2023

Безоплатний онлайн-курс «Сміливі навчати» допоможе вчителям у подоланні викликів навчання під час війни

«Ми у “Навчай для України” постійно спілкуємося з нашими вчителями-учасниками програми, а також з директорами шкіл-партнерів. А тому дуже добре розуміємо усі труднощі, які сьогодні виникають в освітян ледь не щодня. Діти, які можуть розплакатися посеред уроку через сумні новини війни, чи постійні хвилювання вчителів через безпеку учнів під час тривоги й багато інших криз. Це значна відповідальність навчати під час війни й при цьому знайти ресурс допомогти собі та бути підтримкою для учнів водночас. Віримо, що курс “Сміливі навчати” допоможе відновити власний ресурс та вдосконалити знання. Усе заради того, аби якомога більше освітян продовжували так сміливо навчати в ім’я перемоги», — зазначила Соломія Бойкович, проєктна менеджерка «Навчай для України».

07:54 23.03.2023

Ми зробимо все, щоб синьо-жовті кольори продовжили свій визвольний рух – звернення Президента України

«На Донбасі, на Харківщині, усюди, куди прийшло російське зло, очевидно, що державу-терориста не можна зупинити нічим іншим, окрім одного – нашої перемоги. І ми її забезпечимо – українську перемогу. В усіх районах сходу нашої держави, де є український прапор, є і надія. Це відчувається. Ми зробимо все, щоб синьо-жовті кольори продовжили свій визвольний рух, щоб повернули нормальне життя всій нашій землі, від Донецька до кордону. Ми обовʼязково відповімо окупанту на кожен удар по наших містах... Сьогоднішні російські удари по Запоріжжю, нічна атака на Київщину... Усі удари Росії отримають як військову, так і політичну та юридичну відповідь. Росія програє цю війну. Немає у світі субʼєкта, який не відчував би цього вже зараз. Усі вже це розуміють. І кожен російський вбивця повинен розуміти: ордер на арешт – це найкраще, що може з ним статися».

22:52 22.03.2023