Дата: від до Скинути

“Я знаю, як пришвидшити перемогу, – взяти зброю до рук і звільняти Україну” - херсонець Андрій Грачов приєднався до штурмової бригади Нацполіції “Лють”

До повномасштабного вторгнення Андрій був підприємцем – мав мережу автомийок у місті. Під час окупації Херсона чоловік займався волонтерством – возив з Одеси медикаменти та допомагав з евакуацією.

15:39 13.03.2023

13 березня – День звільнення Херсона від нацистських загарбників

Минуло 79 років з того дня, як у нашому місті відлунали страшні події Другої світової війни. Завдяки подвигу наших людей повернувся мир. Сьогодні знову підлий ворог намагається знищити місто та вбити херсонців. Тільки цього разу злочини коять російські окупанти.

11:37 13.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 12.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 56 разів атакували Херсонщину, випустивши понад 330 снарядів. Обстріляли мирні населені пункти області з різних видів озброєння – мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

08:36 13.03.2023

Зараз час, коли всі історичні складнощі для України можемо перемогти, якщо будемо берегти нашу єдність – звернення Президента України

«Є рух на зміцнення нашої духовної незалежності. Суспільство це бачить. І я бачу схвалення українцями цих наших кроків – цілком законних. І ми продовжимо цей наш рух. Ми не допустимо, щоб у держави-терориста залишилась хоча б якась можливість маніпулювати духовністю нашого народу, руйнувати українські святині – наші лаври – або красти з них будь-які цінності.

22:13 12.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 11.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 29 разів атакували Херсонщину, випустивши по мирних населених пунктах області 156 снарядів. Обстрілювали з різних видів озброєння – мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

08:49 12.03.2023

Росія стала синонімом терору й стане прикладом поразки та справедливого покарання – звернення Президента України

«Сьогодні я хотів би підтримати всі ті наші міста й громади, які щодня, щоночі зазнають жорстоких терористичних ударів держави-зла. Наша Херсонщина і Херсон, яким окупант мститься за свій програш. Наше Запоріжжя. Наші міста Донеччини і Луганщини, які Росія прагне просто спалити. Наша Харківщина і Харків. Лише по Харкову і лише від початку цього року, менш ніж за два з половиною місяці, ворог ударив уже більш ніж сорока ракетами. Нікополь, Марганець – наша Дніпропетровщина. Наша Сумщина. Наша Чернігівщина. Руїни, уламки й вирви від снарядів у землі – це автопортрет Росії, який вона малює там, де без Росії панує нормальне життя.

21:35 11.03.2023