Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 06.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники 65 разів вдарили по Херсонщині. По мирних населених пунктах області випустили майже 360 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

08:59 07.03.2023

Окупант убиває за сам факт, що ми українці, за одне слово про Україну – звернення Президента Володимира Зеленського

«Сьогодні зʼявилося відео, як окупанти по-звірячому вбили воїна, який хоробро сказав їм у вічі: «Слава Україні!» Хочу, щоб ми всі разом, у єдності, відповіли на його слова: «Герою слава! Героям слава! Україні слава!» І ми знайдемо вбивць.

22:58 06.03.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 05.03.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники 74 рази обстріляли територію Херсонщини. По мирних населених пунктах області випустили майже 360 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА.

08:52 06.03.2023