Дата: від до Скинути

Робимо все, щоб наші тактичні кроки спрацювали на стратегічне завдання – успіх України – звернення Президента Володимира Зеленського

«Провів нараду з військовими, розвідкою. Фронт, наша оборона, битва за Бахмут і весь Донбас – це перший пріоритет. Робимо все для того, щоб наші тактичні кроки спрацювали на стратегічне завдання: на успіх України в битві за всю тимчасово окуповану територію нашої держави.

23:10 08.03.2023

єРобота: безоплатні вебінари для українців щодо залучення грантів на розвиток бізнесу

Серія освітніх вебінарів «‎єРобота: як отримати грант для бізнесу» допоможе українцям розібратись у всіх тонкощах подачі заявок на грантові програми при заснуванні або розвитку бізнесу. Проєкт реалізовується Міністерством економіки України, Міністерством аграрної політики та продовольства за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та за підтримки Ощадбанку та Центру зайнятості. Цьогоріч українці, які хочуть отримати гранти для започаткування або розвитку бізнесу, також можуть подавати заявки на участь у грантових програмах «Своя справа», «Новий рівень», «Свій сад» та «Своя теплиця» через портал Дія. Отримані кошти дозволять запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення.

10:59 08.03.2023

Україна завжди пам’ятатиме своїх героїв, наша пам’ять про них не згине – згине наш ворог – звернення Президента Володимира Зеленського

«Сьогодні в бою загинув "Да Вінчі", герой України, доброволець, людина-символ, людина-хоробрість, – Дмитро Коцюбайло. Боєць 67-ї окремої механізованої бригади, комбат. Загинув в бою під Бахмутом, у бою за Україну.

20:56 07.03.2023