На Херсонщині Володимир Зеленський переглянув навчання сил і засобів МВС

У межах робочої поїздки до Херсонської області Президент Володимир Зеленський спостерігав за проведенням тактико-спеціальних навчань сил і засобів, що входять до системи Міністерства внутрішніх справ України.

16:24 12.02.2022

Пенсіонери та люди з інвалідністю за кошти єПідтримки зможуть оплатити ліки та комунальні послуги

9 лютого 2022 року Уряд розширив програму єПідтримка. Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані в межах програми кошти на ліки. А люди з інвалідністю цих груп та особи від 60 років – на оплату житлово-комунальних послуг.

14:04 10.02.2022

Вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безоплатний смартфон і пільговий інтернет – Президент

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом.

12:48 09.02.2022

Пацієнти з COVID-19 можуть оформити е-лікарняний без візиту до лікаря

Пацієнти, які мають прояви грипу, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, або гострого респіраторного захворювання, можуть відкрити електронний лікарняний у дистанційному режимі.

12:40 09.02.2022

Увага! Відсьогодні на території селища Каланчак розпочинаються тaктико-спeціaльні нaвчaння підpозділів МВС

Відсьогодні на території селища Каланчак розпочинаються тaктико-спeціaльні нaвчaння підpозділів Міністepствa внутpішніх спpaв Укpaїни з ліквідaції мaсових зaвоpушeнь, знeшкоджeння озбpоєних злочинців тa звільнeння зaхоплeних об’єктів кpитичної інфpaстpуктуpи.

08:23 09.02.2022