15 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

15 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, у роботі якого взяли участь 9 членів виконкому та запрошені. На порядок денний було винесено 18 основних та 2 додаткових питання.

14:39 15.12.2021

Відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

14:03 14.12.2021

Із січня тисячу гривень, яку отримають вакциновані громадяни України, можна буде витратити ще й на ліки – нарада у Президента

В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. У січні 2022 року розшириться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

19:13 13.12.2021

Відкриття головної новорічної ялинки

19 грудня 2021 року, в День святого Миколая, усіх малят та їх батьків, мешканців та гостей Каланчацької громади запрошуємо на урочисте відкриття  головної новорічної ялинки.

11:42 13.12.2021