Міжнародний день відмови від куріння

Щороку в третій четвер листопада увесь світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння, або NoSmokingDay. Його головна мета – сприяти зменшенню тютюнової залежності та максимально поінформувати суспільство про негативний та згубний вплив тютюну на здоров’я.

18:01 18.11.2021

17 листопада відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 17 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом селищного голови Світлани Фоміної. У роботі взяли участь 12 членів виконкому та запрошені. На порядок денний винесено 16 основних та 1 додаткове питання.

13:55 17.11.2021

Урядом внесено зміни до умов надання житлових субсидій, що посилить рівень соціальної підтримки населення

З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій.

13:00 16.11.2021

Заходи до Дня Гідності і Свободи

21 листопада наша країна відзначатиме День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

11:17 16.11.2021

12 листопада - Всесвітній день боротьби з пневмонією

Наразі, під час пандемії COVID-19, про діагноз «пневмонія» щодня дізнаються тисячі українців. Саме пневмонія є найнебезпечнішим ускладненням коронавірусної хвороби, яке може призвести до летальності.

10:30 12.11.2021

Цифрова грамотність населення

З 1 листопада в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року.

09:14 10.11.2021