Увага! Позачергова сесія селищної ради!

На середу, 1 грудня 2021 року, заплановано проведення двадцять четвертої позачергової сесії Каланчацької селищної ради восьмого скликання (розпорядження селищного голови від 30.11.2021 року № 141).

16:36 30.11.2021

U-LEAD: підтримка громад в розробці стратегій

У результаті відбору по Програмі «U-LEAD з Європою» (програма, що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією),  Каланчацька територіальна громада увійшла до списку переможців серед громад, які отримають експертну підтримку від U-LEAD в питаннях розробки стратегії місцевого розвитку!

16:35 30.11.2021

Вшанування пам’яті жертв Голодомору у Каланчацькій громаді

Сьогодні, 27 листопада, біля пам’ятного знаку жертвам голодомору, що розташований у центральному парку селища Каланчак, відбувся жалобний захід  із вшанування пам’яті закатованих страшним голодом українців.

13:40 27.11.2021

Заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Цього дня у населених пунктах Каланчацької громади  відбудуться жалобні заходи, поминальні панахиди, тематичні виставки та традиційна акція «Запали Свічку пам'яті».

12:36 24.11.2021

"Запали Свічку пам'яті"

До 88-х роковин Голодомору в Україні, жертв якого вшановують кожної четвертої суботи листопада (цьогоріч — це 27 листопада) закликаємо усіх мешканців Каланчацької громади долучитися до акції "Запали Свічку пам'яті".

17:09 23.11.2021

День працівників сільського господарства України

Вчасно зібраний врожай наповнив засіки. Золота осінь поступово добігає кінця. На календарі визначна дата – День працівників сільського господарства.  Це свято об’єднує мільйони людей, які живуть та працюють на рідній землі.

16:53 21.11.2021