Правила поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. Уразі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

16:32 05.02.2022

Щодо патронату над дитиною

20 серпня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову  № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною».

13:40 04.02.2022

«Туристичний гід Херсонської області»: навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу

Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно із Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) мають наміри у лютому 2022 року забезпечити організацію навчання та підвищення кваліфікації «Туристичний гід Херсонської області».

14:56 02.02.2022

У Дії з’явився COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою

Відсьогодні усі, хто отримав бустерну дозу щеплення від COVID-19, можуть завантажити новий COVID-сертифікат. Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством цифрової трансформації запустило технічний функціонал для нових цифрових документів про щеплення.

14:24 01.02.2022

Коли податкова відмовляє в реєстрації РРО

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, за яких умов суб’єкту господарювання можуть відмовити в реєстрації РРО.

14:12 01.02.2022