Іншими словами - ти як?

Дай знати близькій людині, що можна не відповідати стандартними «добре», «норм», «ок». Бо ти поруч, можеш та хочеш — вислухати, підтримати, допомогти.

21:01 04.04.2024

Протидія домашньому насильству

Якщо фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — це може бути ситуація домашнього насильства. Але захиститися від кривдника можливо.

19:01 04.04.2024

Соціально-психологічна підтримка осіб з ігровою залежністю

Центр відповідальної гри (RGC) як громадська спілка створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

17:40 04.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

20:30 03.04.2024

Шановні мешканці Каланчацької  громади!

Шановні мешканці Каланчацької громади!

Відділ з питань соціального захисту населення Каланчацької селищної ради повідомляє, що з квітня 2024 року внесені зміни до програми «Турбота» по Каланчацькій селищній раді на 2024 - 2025 роки.

16:50 03.04.2024

Про проведення набору ветеранів та ветеранок на Сертифікатну програму «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

16:46 03.04.2024

Уряд уточнив перелік категорій ВПО, які отримуватимуть допомогу на проживання

Урядом 22 березня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 331 „Деякі питання провадження діяльності з усиновлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального захисту дітей, залишених без батьківського піклування”(далі – Постанова № 331), якою, зокрема, уточнено коло осіб, які матимуть право на продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

18:33 02.04.2024

Оздоровлення та/або психологічна реабілітація дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України

Каланчацька селищна  військова адміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації № 71 від 13 лютого 2024 року, особи Каланчацької  територіальної громади, які перемістились на підконтрольну територію України, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області.

18:25 02.04.2024