Дата: від до Скинути

Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації до Дня народження Т.Г. Шевченка

День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд – 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями – 47 років життя, яке стало славою і гордістю української нації.

21:01 08.03.2024

Цікаві факти про Тараса Шевченка

Тарас Шевченко вважається найвидатнішим українським поетом усіх часів. Його вклад в нашу літературу колосальний. Життя митця було дуже цікавим і бурхливим. Ось кілька цікавих фактів з його біографії:

20:00 05.03.2024

Розпочався прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка

1 березня Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив про початок прийому публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Триватиме він до 1 травня 2024 року.

19:57 05.03.2024

210 років з народження Тараса Шевченка: за що ми шануємо нашого Кобзаря

9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, який пробудив українців від національної сплячки. 9 березня 1814 року в маленькому селі Моринці нині Черкаської області народився хлопчик, якому було назначено долею стати Пророком для українців, пробудити нас від національної сплячки і прославити українську літературу. Тарас Шевченко народився у дуже складний час для України, коли ми не мали власної незалежної держави і були закріпачені указом Катерини II. Патріотичної поезії Тараса Шевченка дуже боялась Російська імперія, яка намагалася русифікувати усіх українців. Шевченка прозвали Кобзарем, тобто хранителем народної пам'яті. А його настанови до нащадків стали для нас надзвичайно актуальними під час повномасштабної війни з росією.

19:45 05.03.2024

Сім’я і Україна – базові і фундаментальні цінності кожного патріота. Саме вони найбільше мотивують Сили оборони на фронті. Сьогодні ми всі єднаємося, щоб захистити і зберегти головне

21:17 28.02.2024