Не ловить мобільний? Як скористатися національним роумінгом?

В умовах військового стану в Україні там, де ведуться бойові дії, можуть пошкодити базові станції чи інше обладнання одного чи декількох операторів. Якщо абоненти одного оператора залишилися без зв’язку, вони можуть повернути собі можливість зв’язку завдяки національному роумінгу, створеному ще у березні 2022 року найпопулярнішими в Україні операторами мобільного зв’язку «Київстар», «Vodafone» та «Lifecell».

21:17 28.02.2024

Звернення начальника Каланчацької селищної військової адміністрації у зв’язку з другими роковинами повномасштабного російського вторгнення в Україну.

24 лютого рівно два роки від дня, коли росія перейшла останню межу – розпочала криваву повномасштабну війну проти України та геноцид українського народу і яку, вона 100% програє.

08:30 24.02.2024

Переселенці з Херсонщини, які наразі перебувають в інших регіонах, можуть отримати гуманітарну допомогу

Ті, хто знайшов прихисток у Кривому Розі та Криворізькому районі, може звернутися за підтримкою до Гуманітарного офісу Херсонської області. Він спеціально був створений для підтримки наших людей, які вимушено залишили свої домівки.

20:01 22.02.2024