Інформація про безпекову ситуацію в області 12.06.23

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін розповів про безпекову ситуацію в області.  Запровадження обмежень на вʼїзд до визначених районів, заборони купання у водоймах, а також щодо процедури огляду місцевості після спаду води.

14:53 13.06.2023

Видача посвідчень та призначення грошової допомоги: ветерани та члени їхніх родин зможуть отримати нові послуги в ЦНАПах

Уряд розширив перелік обов’язкових адміністративних послуг. Відтепер учасники бойових дій, члени їхніх сімей, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу у своєму населеному пункті та отримати ще більше необхідних адмінпослуг. Зокрема:

09:55 13.06.2023

Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації

З метою мінімізації ризиків та запобігання виникненню хвороб на затоплених територіях, а також забезпечення державного контролю за усуненням причин і умов виникнення та поширення масових інфекційних захворювань та отруєнь людей, оперативного реагування на ускладнення екологічної ситуації на території Херсонської області внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, видано Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 11 червня 2023 року №294 "Про тимчасову заборону виходу в акваторію водойм, купання, користування поверхневими водними ресурсами, вилову та продажу водних біоресурсів на території Херсонської області"

21:57 12.06.2023

Правила мінної безпеки, які має знати кожен

Після руйнування Каховської ГЕС стрімкою течею Дніпра дрейфують міни та нерозірвані боєприпаси, які в подальшому можуть самовільно вибухати. Також окрему небезпеку становить поява вибухонебезпечних предметів на березі після спаду рівня води.   У разі виявлення небезпечних предметів дзвоніть 101!   Не підходьте занадто близько і ні в якому разі не чіпайте сторонніми предметами нерозірвані боєприпаси! Дочекайтеся спеціалістів!

18:49 12.06.2023

Постраждалі від підриву Каховської ГЕС можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу

Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабміні спільно з Технічною робочою групою із ПЗПСП зібрали інформацію про надавачів послуг з першої психологічної допомоги, психосоціальної підтримки, мобільних бригад психологів, гуманітарного реагування, які вже працюють на Херсонщині, а також прилеглих областях.

15:05 12.06.2023

«Будемо ініціювати подовження комендантської години у Херсоні для того, щоб ми могли оперативно ліквідувати всі подальші наслідки підриву ГЕС», - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ, керівник робіт з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС заявив під час засідання Штабу в Херсоні.

13:22 12.06.2023