Дата: від до Скинути

Дуже важливо, що представники міжнародного правосуддя на власні очі побачили наслідки російського теракту на Каховській ГЕС – звернення Президента України

«Сьогодні наша держава зробила і черговий санкційний крок. Проти тих, хто служить злу, яким стала російська держава. Проти тих, хто допоміг знищити свободу на території Росії і виконує одну із ключових ролей у репресіях на тимчасово окупованій нашій території і на території самої Росії. 178 саме таких осіб були додані до наших санкційних списків – за поданням Служби безпеки України. І ми зробимо все, щоб кожен і кожна з цього списку помічників російської диктатури відповідали реально – за все, що вони наробили проти людей і свободи. За кожну зламану долю і за кожне злочинне рішення, яке допомогло Росії перетворитись на державу-терориста».

23:01 11.06.2023

Вода поступово відступає з Херсонщини

Площа затоплених територій зменшилася майже вдвічі: з 139 до 77,78 кілометра квадратних.  Рівень затоплення складає 4,07 метра. Протягом вчорашнього дня вода відійшла з трьох сіл Бериславського району – Миколаївки, Львове та Ольгівки. На правому березі підтопленими залишаються 32 населені пункти, в яких пішли під воду 3821 житловий будинок. На тимчасово окупованих територіях підтоплено 14 населених пунктів. Потроху осушуються шляхи між селами, однак не всіма ще можливо користуватися.

17:37 11.06.2023

Підсумки дня 10.06.2023

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін розповів про оперативну ситуацію в регіоні.

22:35 10.06.2023

Український сенс для міжнародних відносин полягає в тому, що ми маємо дбати одне про одного завжди – звернення Президента Володимира Зеленського

«Станом на цей час на території Херсонської та Миколаївської областей евакуйовано вже понад три тисячі людей. Але, знов-таки, це лише вільна територія, підконтрольна нам. На окупованій території лише на деяких ділянках вдається допомогти людям: російські терористи роблять усе, щоб жертв катастрофи було якнайбільше. Російські обстріли продовжуються – і навіть евакуаційних точок. Жодної реальної допомоги людям у затоплених районах – не заради пропаганди, а заради людей – Росія не надає. За все це повинна бути окрема, справедлива й жорстка відповідальність російської держави і російського керівництва. І міжнародні організації повинні працювати там, де ми ще не деокупували наші території. Кожне життя важливе – уся Херсонщина, увесь Південь. Кожне місто й село. Ми будемо робити все можливе, все неможливе, щоб допомога надійшла всім нашим людям. Дякую кожному нашому рятувальнику, військовим і поліцейським, місцевим громадам і міжнародним організаціям, які зараз діють на Херсонщині та Миколаївщині, усім нашим волонтерам – кожному й кожній, хто допомагає рятувати в зоні катастрофи і людей, і тварин, і життя загалом. Дякую журналістам, які поширюють правду та розповідають світу історії людей, що постраждали».

20:03 10.06.2023

Розпорядження начальника Каланчацької селищної військової адміністрації

18:27 10.06.2023

Розпорядження начальника Каланчацької селищної військової адміністрації