Дата: від до Скинути

Настане час, коли діти на Землі, зокрема й в Україні, будуть захищені від такого зла, як російське – звернення Президента Володимира Зеленського

«Російський терор забрав життя сотень наших дітей, і лише за час від 24 лютого, за час повномасштабної війни – достеменно відомо про загибель 485 діточок. Це число, яке ми можемо офіційно підтвердити, знаючи дані кожної дитинки. На жаль, справжнє число – більше.

23:39 04.06.2023

Через вогонь, дим та вибухи, – так гартуються на смузі перешкод бійці бригади НГУ “Червона калина”

Тяжкі тренування зміцнюють тіло та дух бійців. Перетворюють простих солдатів на злагоджену ефективну групу, що буде звільняти Україну від російських загарбників.

16:38 04.06.2023

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

У світі є, на щастя, країни, яких не торкнулася війна, але, на жаль, це не Україна. За роки російсько-української війни постраждали десятки тисяч дітей з України, деякі навіть не встигли побачити цей світ.

07:44 04.06.2023

Будь ласка, не забувайте дякувати нашим воїнам персонально – звернення Президента України

«Маємо памʼятати всі, що наша оборона, наші активні дії та незалежність України – це не щось абстрактне. Це дуже конкретні люди, конкретні дії конкретних героїв, завдяки яким Україна є і Україна буде. Тисячі найбільш міцних, найбільш хоробрих, найбільш влучних наших людей… Дякую всім, хто в бою заради України! Дякую всім, хто на бойових постах та у бойових завданнях! Дякую всім, хто тренує постійно наших воїнів, і всім, хто лікує наших героїв після поранень! І прошу вас усіх: будь ласка, не забувайте дякувати персонально нашим воїнам. Тим, кого ви знаєте особисто. Тим, на кого ви, може, просто підписані в соцмережах. Тим, про кого ви просто чули і можете розказати іншим нашим людям. Вдячність завжди важлива, і важливо чути, що тобі вдячні, коли ти так воюєш заради свого народу. Слава всім нашим героям! Слава Україні!»

23:48 03.06.2023