Дата: від до Скинути

Нашими успіхами, тиском та «Петріотами» ми відповідатимемо Росії на всі прояви її зла – звернення Президента України

«Сьогодні був дуже довгий день, і почався цей день дуже рано для багатьох наших людей. Кілька російських терористичних атак за добу. «Шахеди», крилаті ракети, балістичні. Керовані авіабомби. Дякувати нашій ППО, усім захисникам і захисницям неба, сьогодні вдалося врятувати як мінімум сотні життів. Лише за один день.

23:34 29.05.2023

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Відповідно до статті 101 Конституції України парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

12:37 29.05.2023

Особиста фізична безпека для журналістів, громадських активістів та волонтерів в умовах війни: безоплатний курс на Prometheus

Журналісти, громадські активісти та волонтери часто стають об'єктами насильства через свою роль у житті суспільства. Щороку фіксується значна кількість інцидентів знищення чи пошкодження майна, погроз активістам та фізичних нападів на них.

10:21 29.05.2023

Київ та всі наші міста, вся Україна поставить крапку в історії московської деспотії – звернення Президента Володимира Зеленського

«Сьогодні наша держава пройшла через одну із найбільших російських атак «Шахедами» – одночасно 54 дрони. Майже всі вони збиті… Майже! На жаль, є влучання на Житомирщині. Зробимо все, щоб допомогти, щоб відновити зруйноване.

12:20 28.05.2023

Ми продовжимо наші санкційні кроки, на черзі – нові, ще більш масштабні санкційні пакети – звернення Президента України

«Сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями. Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі.

22:34 27.05.2023