Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

09:27 22.05.2023

«Віднова:UA» – національна програма залучення молоді до відновлення України

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну, які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі. У рамках програми розпочато набір для участі в молодіжних обмінах. Ключова мета програми обмінів - об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни. Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів.

08:22 22.05.2023

Громадська організація «Зелена альтернатива України» надає розроблену Інструкцію з питань отримання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла: «єВідновлення».

Громадська організація «Зелена альтернатива України» повідомляє про те, що Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання державної грошової допомоги на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Даний порядок передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла.

07:14 22.05.2023

У Хіросімі Україна була почесним учасником роботи «Великої сімки», а українська тематика – центральною – звернення Президента Володимира Зеленського

«Завершуємо цей дуже непростий, але дуже важливий тиждень. У п’ятницю – Ліга арабських держав. Субота й неділя – G7 плюс Україна, і ще розширений формат – «Сім» плюс партнери, зокрема глобальний Південь, плюс Україна. Інтенсивно.

22:32 21.05.2023