Дата: від до Скинути

Михайло Федоров анонсував спільний пілотний проєкт з Nokia щодо відновлення телеком-інфраструктури в Херсонській області

Під час повномасштабної війни якісний зв’язок відіграє надважливу роль. Особливо для військових, яким необхідно комунікувати між собою. Попри те, що росія руйнує базові інтернет-мережі, телеком-оператори швидко відновлюють зв’язок навіть під час знеструмлень та обстрілів.

09:40 31.05.2023

Сергій “Волина” Волинський продовжує допомагати морпіхам навіть у полоні

26 травня в Києві відбулась презентація благодійного фонду “Сталеві”, що був створений за ініціативою Сергія Волинського. Фонд покликаний допомагати бійцям морської піхоти, що знаходяться на фронті, а також пораненим, полоненим та їхнім сім’ям. Нагадаємо, що Волинський командував підрозділом морських піхотинців під час оборони Маріуполя та став відомим в Україні і світі, завдяки своїм зверненням до світових лідерів, зокрема до президентів провідних країн, Папи Римського та Ілона Маска.

21:26 30.05.2023

Збільшено розмір матеріальної допомоги для жителів Херсонщини, котрі опинилися в скрутному становищі

Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Документ зареєстрований південним міжрегіональним управлінням Міністерства Юстиції.

16:39 30.05.2023

Запускається вебінарний проєкт про використання хмарних технологій у бізнесі

Стартує новий вебінарний проєкт «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу», який допоможе українським підприємцям дізнатися про можливості побудови та управління бізнесом, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності. Під час навчання учасникам буде продемонстровано, як практично імплементувати хмарні технології в бізнес-процеси та використовувати інструменти для залучення клієнтів і виходу на міжнародні ринки.

09:51 30.05.2023