Дата: від до Скинути

Український повітряний щит має бути забезпечений усім необхідним на постійній основі – звернення Президента Володимира Зеленського

«Короткий звіт за цей день. Перше: провів Ставку. Нагальні безпекові питання. Очевидна жорстка реакція на загибель людей у Києві через зачинене укриття. Є доручення про перевірку захисних споруд у Києві та по всій країні. Відповідальні – міністри Камишін і Клименко.

23:27 02.06.2023

Нові інтерактивні симулятори з онлайн-безпеки для дітей, підлітків та їхніх батьків на платформі Дія.Освіта

До Дня захисту дітей на оновленій платформі Дія.Освіта з’явилася серія освітніх матеріалів, які допоможуть батькам захистити своїх дітей та нагадати про правила поведінки в мережі. Майже 50% підлітків зіткнулися з кібербулінгом, а 75% підлітків зазначили, що саме соціальні мережі є основними платформами для онлайн-цькування — про це свідчить ЮНІСЕФ в Україні. Така статистика є ознакою того, що вміння відстояти власні інтереси в мережі — ключова навичка сучасного суспільства як для дітей, так і для їхніх батьків.

15:29 02.06.2023

Обовʼязок місцевої влади – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово – звернення Президента України

«Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Не було такої міжнародної зустрічі, не було таких міжнародних переговорів, на яких не піднімалося б питання ППО для України.

23:23 01.06.2023

Розпочніть літо правильно – перейдіть на українську разом з «Єдиними» та Анітою Луценко.

Проєкт «Єдині» оголошує реєстрацію на 14 червневий курс, амбасадором якого буде Аніта Луценко – українська спортсменка, професійна тренерка, відомий фахівець зі схуднення, телеведуча!

21:25 01.06.2023