Дата: від до Скинути

Перший же український F-16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія лише втрачатиме – звернення Президента України

«Провів сьогодні перше засідання Ставки після всіх важливих візитів, зустрічей і рішень – оборонних рішень, над якими ми працювали доволі довго, і ось отримуємо їх у взаємодії з партнерами. Передусім це стосується авіаційної коаліції – коаліції сучасних винищувачів для України. Робимо все, щоб скоротити час до результату, до появи в українському небі нових і потужних літаків з українськими пілотами. Зрозуміло, що цей глобальний крок дозволить розширити наші оборонні можливості. Бо лише з потужними літаками система протиповітряної оборони стає повноцінною. А з іншого боку, перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія через її ж агресію лише втрачатиме – буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою. Це буде сигнал, що російський терор програв, а наш світ, який заснований на повазі до незалежних націй і до права народів самим обирати свій шлях, – вистояв. Ми підготуємо всю необхідну базу, щоб такий наш авіаційний перехід відбувся максимально швидко й ефективно. Наші воїни вже довели, що можуть оволодіти сучасною зброєю так результативно, як від нас навіть не очікували. Із літаками, я впевнений, буде так само успішно».

23:21 24.05.2023

Дія. Цифрова освіта: онлайн-платформа на допомогу

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значною мірою впливає на щоденне життя пересічних громадян незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

20:03 23.05.2023

23 травня ми відзначаємо День Героїв

Українська нація завжди вирізнялася своєю звитягою. Часи князів, епоха козацтва, гайдамаки… Завжди були герої, які ставили інтереси народу вище за власні життя. Їхня самовідданість дозволила побудувати сучасну незалежну Україну.

17:14 23.05.2023

У День морської піхоти Президент України відвідав передові позиції українських захисників на Донеччині та вручив державні нагороди

Повертаючись із закордонного візиту, Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня морської піхоти відвідав передові позиції Збройних Сил України у смузі оборони Вугледар – Мар’їнка в Донецькій області.

12:09 23.05.2023

Посилюємо кіберзахист: Уряд ухвалив механізм проведення Bug Bounty

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, розроблену Держспецзв’язку, яка визначає порядок пошуку та виявлення потенційних вразливостей в електронних системах. Це дасть змогу запустити повноцінну програму національних Bug Bounty, щоб тестувати інформаційні системи на вразливості, вчасно виявляти ризики і підвищувати захищеність систем. Bug Bounty — це тестування електронних сервісів із залученням зовнішніх фахівців, яке дає можливість виявити вразливі місця і недоліки в програмних продуктах. Процедура широко застосовується у всьому світі. Проте в Україні проведення Bug Bounty для державних систем було неприйнятним. Наразі ми запроваджуємо застосування сучасних інструментів для перевірки та захисту.

11:41 23.05.2023