Дата: від до Скинути

На Херсонщині працює регіональний координатор Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Мінреінтеграції – Вадим Десятник.

12:03 26.05.2023

Що більше російських полонених візьмемо, то більше повернемо наших людей – звернення Президента України

«Є сьогодні важливе рішення Ради Євросоюзу для України – ще на рік подовжено торговельну лібералізацію на українську продукцію. Фактично, це повне скасування мит та квот – до червня 24-го року. І це новий етап секторальної інтеграції нашої економіки – України та всього Європейського Союзу, те, що однозначно робить нас усіх в Європі сильнішими.

23:59 25.05.2023

Надійний зв’язок з’єднує українців, дає нашим воїнам і Україні змогу бути ефективними в обороні – Володимир Зеленський з нагоди Дня ДССЗЗІ

Президент Володимир Зеленський узяв участь у заходах з нагоди Дня Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

13:55 25.05.2023

З початку року реабілітацію пройшли понад 14 тисяч українських дітей

Із них майже 12 тисяч отримали послуги за пакетами реабілітаційної допомоги в стаціонарних та амбулаторних умовах і понад 2,5 тисячі – за пакетом «Медична реабілітація немовлят, які народилися передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя». Мова про пацієнтів віком до 18 років.

11:09 25.05.2023

Перший же український F-16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія лише втрачатиме – звернення Президента України

«Провів сьогодні перше засідання Ставки після всіх важливих візитів, зустрічей і рішень – оборонних рішень, над якими ми працювали доволі довго, і ось отримуємо їх у взаємодії з партнерами. Передусім це стосується авіаційної коаліції – коаліції сучасних винищувачів для України. Робимо все, щоб скоротити час до результату, до появи в українському небі нових і потужних літаків з українськими пілотами. Зрозуміло, що цей глобальний крок дозволить розширити наші оборонні можливості. Бо лише з потужними літаками система протиповітряної оборони стає повноцінною. А з іншого боку, перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія через її ж агресію лише втрачатиме – буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою. Це буде сигнал, що російський терор програв, а наш світ, який заснований на повазі до незалежних націй і до права народів самим обирати свій шлях, – вистояв. Ми підготуємо всю необхідну базу, щоб такий наш авіаційний перехід відбувся максимально швидко й ефективно. Наші воїни вже довели, що можуть оволодіти сучасною зброєю так результативно, як від нас навіть не очікували. Із літаками, я впевнений, буде так само успішно».

23:21 24.05.2023