Дата: від до Скинути

Безкоштовне навчання Machine Learning для українців: Google запускає онлайн-курс за підтримки Мінцифри

Новий безкоштовний курс про Machine Learning Bootcamp від Google — це частина глобальної ініціативи для підтримки українських розробників. Мета — допоможіть розробникам отримати теоретичні та практичні знання з машинного навчання для полегшення пошуку роботи. Машинне навчання (machine learning) — це розділ штучного інтелекту, який навчає комп'ютер самостійно виконувати різні завдання.

12:06 28.06.2023

Вітання начальника Каланчацької селищної військової адміністрації з Днем Конституції України

Шановна громадо, сьогодні ми відзначаємо День Конституції!  Під канонади обстрілів, під кулями на фронті, в окупації, у «сірій» зоні, евакуйовані за кордон… І все ж – єдині, непохитні і ще більш міцні духом! Чи могли уявити творці цього документу, що через багато років ми власною кров’ю, життями будемо відстоювати права, прописані у ньому, боротися за вільне і щасливе майбутнє своїх дітей?  Конституція України – це віддзеркалення усіх наших прагнень та принципів, поглядів на те, якою має бути соціальна справедливість і державний устрій.  Навіть у найтяжчі часи, в яких ми з вами зараз живемо і боремося, її принципи залишатимуться непохитними!  Сила українського народу -  у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди!  Ми незламні, бо захищаємо свою землю.  Правда за нами, бо ми не бажаємо чужого. «Сам я вільний і ніколи не зламав чужої волі», - сказала колись Леся Українка.  За Волю! За Свободу! За Правду! Борімося до самої Перемоги!  Слава Україні!

05:00 28.06.2023

Український інститут національної пам'яті до Дня Конституції України.

28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

15:51 27.06.2023

Як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану

Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе.

19:19 26.06.2023

договір про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

18:21 26.06.2023

Україна точно зможе захистити Європу від будь-яких російських сил, і неважливо, хто ними командує – звернення Президента Володимира Зеленського

«Сьогодні день, коли точно не має бути тиші. І точно потрібне лідерство. Сьогодні світ побачив, що господарі Росії нічого не контролюють. Взагалі нічого. Повний хаос. Повна відсутність якоїсь передбачуваності. І це на російській території, яка нашпигована зброєю. Ми всі пам’ятаємо, як у 21-му році керівник Росії погрожував світу. У нього були якісь ультиматуми, якусь там силу він намагався показати… 22-й рік показав, що він переплутав – переплутав із силою свої ілюзії та брехню, якою його годують. Вони там у Кремлі здатні піти на будь-який терор, здатні піти на будь-яку дурість, але вони не можуть забезпечити й відсотка необхідного контролю. І це вони – проблема. За одну добу вони втратили кілька своїх міст-мільйонників та показали всім російським бандитам, найманцям, олігархам та будь-кому іншому, як це там легко – захоплювати російські міста та, ймовірно, арсенали зі зброєю. Зараз дуже важливо, щоб ніхто у світі не мовчав через те, що боїться цього російського хаосу. Всі дії лідерів зараз – можуть бути історичними. Кожне слово журналістів – на вагу золота. Треба чітко називати джерело проблеми. І якщо хтось у світі намагається приспати ситуацію, якщо хтось у світі піддається ілюзії, ніби Кремль здатен відновити контроль… то лиш відкладає проблему до наступного прориву хаосу – ще більш небезпечного».

22:17 24.06.2023