Дата: від до Скинути

Семінар директорів закладів освіти Каланчацької селищної ради «Управлінська діяльність керівника освітнього закладу щодо формування освітнього соціалізуючого простору»

21 лютого 2018 року Горьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала учасників  семінару директорів закладів освіти Каланчацької селищної ради «Управлінська діяльність керівника освітнього закладу щодо формування освітнього соціалізуючого простору».

16:21 26.02.2018

24 лютого 2018 року  спортивна зала ДЮСШ Каланчацької селищної ради зібрала охочих виброти Кубок "Гідні героїв" з тенісу настільного серед команд установ та організацій Каланчацької об’єднаної територіальної громади.

16:12 26.02.2018

Про проведення  творчого конкурсу на кращий ескіз арт-об’єкта (скульптури, кованої  конструкції, облаштування фотозони)   «Мій улюблений Каланчак»

Про проведення творчого конкурсу на кращий ескіз арт-об’єкта (скульптури, кованої конструкції, облаштування фотозони) «Мій улюблений Каланчак»

Повідомляємо, що з метою благоустрою селища Каланчак та створення зон відпочинку Каланчацькою селищною радою оголошується творчий конкурс на кращий ескіз арт-об’єкта (скульптури, кованої конструкції, облаштування фотозони) «Мій улюблений Каланчак». До участі запрошуються усі бажаючі.

16:10 26.02.2018

Засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти з питання «Система роботи з дітьми дошкільного віку щодо формування патріотичного виховання засобами народознавства»

Здавна відомо, що лише той, хто любить свою країну, зможе змінити у ній життя на краще. В.О.Сухомлинський у своїх роботах підкреслював думку про те, що вихованець стає громадянином тільки тоді, коли живе долею Вітчизни. Не випадково одним з пріоритетних напрямів освіти сучасних дошкільнят визначено виховання особистості на засадах загальнолюдських, національних і патріотичних цінностей.

10:47 26.02.2018

Відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує»

Відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує», який проходив з 15-18 лютого в м.Каховка, приніс Каланчацькій ШЕВ нові перемоги. Дипломи ІІІ ступеню отримали Редька Альона – викладач Микитюк Т.А. (клас бандури), Яворська Катерина – викладач Куликовська І.С. (клас фортепіано), ансамбль скрипалів – викладач Степашко С.М. (концертмейстер Шендрик Л.О.). Фортепіанний ансамбль отримав Диплом IV ступеню – викладач Шендрик Л.О.

11:01 21.02.2018

Змагання з баскетболу

16 лютого 2018 року команда юніорів 2000-2004 р.н. на чолі з тренером-викладачем ДЮСШ Миколою Літвінчуком представляли  Каланчацьку громаду у змаганнях з баскетболу, які відбулися в м.Гола Пристань у рамках проведення IХ літніх ігор молоді Херсонщини.

10:42 21.02.2018

Змагання з волейболу Кубок «Відкриття сезону» серед чоловіків.

Цієї суботи, 3 лютого 2018 року, на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з волейболу Кубок «Відкриття сезону» серед чоловіків, у яких прибули позмагатися за право називатися кращими дев’ять команд Каланчацької громади, сусідніх Мирненської ОТГ та населених пунктів Каланчацького району. Присутніх привітала спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради Олена Бака.

13:48 05.02.2018

Про змагання з баскетболу серед школярів, що проходили 2 лютого 2018 року.

2 лютого 2018 року проводилися змагання з баскетболу 4 на 4 серед команд юнаків та дівчат закладів освіти Каланчацької селищної ради. Баскетбольні баталії проходили у спортивній залі корпусу №2 Каланчацької ЗОШ №1 та в ДЮСШ.

13:46 05.02.2018

Cпортивні змагання з волейболу Кубок «Відкриття сезону» серед жінок

У суботу, 27 січня 2018 року, у спортивній залі Дитячо-юнацької спортивної школи Каланчацької селищної ради Херсонської області відбулися спортивні змагання з волейболу Кубок «Відкриття сезону» серед жінок. З вітальним словом звернувся до учасників перший заступник селищного голови Андрій Григорович Лабушний, він побажав усім присутнім позитивних емоцій та хорошої гри.

11:03 30.01.2018