Дата: від до Скинути

Звернення Президента України з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

«Саме 8 травня більшість народів світу згадує велич перемоги над нацизмом і вклоняється перед усіма, хто захищав і захистив життя. Перед тими, хто скидав нацистські прапори на звільненій території та хто відчиняв ворота концтаборів, хто повертав народам свободу, хто знищив і засудив нацистське зло. Саме 8 травня набрав чинності Акт про беззастережну капітуляцію вермахту. Саме 8 травня світ вшановує памʼять усіх, чиї життя забрала та війна.

09:08 08.05.2023

Дізнавайтесь про організацію кібербезпеки в громадських організаціях в умовах війни з освітнього курсу на Prometheus

Війна йде не лише на полі бою, а й у кіберпросторі. Тому діяльність громадських організацій вимагає ретельної уваги до правил цифрової безпеки. З метою допомогти громадським організаціям налаштувати та посилити цифрову безпеку, освітньою платформою Prometheus  за підтримки The German Marshall Fund of the United States (GMF) запущено безоплатний курс «Цифрова безпека для громадських організацій в умовах війни».

07:15 08.05.2023

Усі, хто допомагає Україні повертати безпеку, хто тисне на Росію – усі є захисниками миру – звернення Президента Володимира Зеленського

«Завершується цей тиждень – дуже плідний для України. І цими днями ми активно готуємося до нових заходів у травні й червні. Маємо зробити цей час не менш плідним як у постачанні зброї для наших воїнів, так і в рішеннях для України, у переговорах із нашими партнерами.

23:04 07.05.2023

День пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вже дев'ятий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.

19:01 07.05.2023